Kukla atölyesi devam ediyor

Kukla atölyesi devam ediyor

Belediyemizin Sosyal gelişim Etkinlikleri kapsamında Gençlik Parkı Yıldız Çocuk Kukla Atölyesi’nde gerçekleştirdiği “Kukla Atölyesi” tüm hızıyla devam ediyor. Erdoğan Anıl Tekin tarafından verilen kukla atölyesinde şu ana kadar 400 çocuğa ulaşıldı. Etkinlikler kışın da devam edecek. Kayıt olmak isteyen vatandaşlar Lüleburgaz Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne gelerek ya da 444 55 39 numaralı çağrı merkezini arayarak kayıt olabilir.

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğümüz tarafından gerçekleştirilen “Kukla Atölyesi” tüm hızıyla devam ediyor. Etkinlik sayesinde Gençlik Parkı Yıldız Çocuk Kukla Atölyesinde çocuklar eğlenceli vakit geçiriyor.

Sıfır Atık bilinci oluşturuluyor

Erdoğan Anıl Tekin’in eğitimindeki kukla atölyesinde, çocuklar geri dönüştürülebilir atık malzemelerden kukla yapmayı öğreniyor. Bu sayede miniklere Lüleburgaz Belediyesinin “Sıfır Atık Projesi’ni” de destekleyen sıfır atık bilinci yerleştirilmiş oluyor.

Başvurular Belediyeye

Kış aylarında da devam edecek kukla atölyesine başvurmak isteyen vatandaşlar başvurularını, 444 55 39 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da Lüleburgaz Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğümüze bizzat başvurarak yapabilir.

Haftada 2 gün doya doya eğlence

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğümüzün gerçekleştirdiği Kukla Atölyesi Çarşamba ve Cumartesi günleri haftanın 2 günü miniklerle buluşmaya devam ediyor.

Yorum Ekle